Trier Tourismus und Marketing GmbH (ttm)

Taken & doelstellingen

Synergieën mogelijk maken, samenwerkingen vergroten en als team meer bereiken: met de nieuwe Trier Tourismus und Marketing GmbH, kort ttm, worden deze doelstellingen sinds januari 2014 in Trier nog intensiever nagestreefd dan tot nu toe. ttm bundelt de tot nu toe door verschillende gemeentelijke instanties uitgevoerde taken onder één dak: event management, gemeentelijke en regionale marketing, reservering van rondleidingen en hotels, kwaliteitsservice voor gasten ter plaatse, reclame en public relations evenals de marketing rond de stad Trier bij congres- en beursactiviteiten en de culturele- en creatieve industrie. Hierbij hecht ttm veel waarde aan een nauwe samenwerking met verschillende economische en maatschappelijke partners.

Het resultaat: een uniform event en marketing management dat met nieuwe doelstellingen en nieuwe mogelijkheden cultuur en toeristische servicekwaliteit in Trier niet alleen organiseert, maar ook ontwerpt en vergroot. Een belangrijk accent ligt hierbij op het beleven van het Romeinse erfgoed waarop Trier terecht trots kan zijn. Porta Nigra, Amfitheater of Romeinse Brug: wat de Romeinen ongeveer 1800 jaar geleden aan deze stad nalieten, moet in het brandpunt van moderne en creatieve event formats staan, die deze bouwwerken niet alleen zien als decor maar als leefmilieu van Trier.

Tegelijkertijd werkt ttm intensief aan het continu verbeteren en vergroten van de servicekwaliteit. Wie er ook naar Trier komt, er een rondleiding of een kamer boekt, er in een wijnlokaal van een typische wijnboerenmaaltijd met wijnproeverij geniet of over wandel- en fietspaden de regio ontdekt: altijd wordt de kwaliteit door ervaren ttm-medewerkers vooraf gegarandeerd en regelmatig gecontroleerd. Hierbij wordt natuurlijk ook de kwaliteitswaarborging bij ttm zelf niet vergeten.

Een derde zwaartepunt is nog altijd de muziek. Naast zondagmatinees en uitvoeringen van internationale koren wordt met de serie Zomerse Ontmoetingen in Trier, de "Trierer Sommertreff", vooral de populaire muziek gepromoot. In de Brunnenhof naast de Porta Nigra klinkt jazz en rock, pop en blues, maar ook traditionele volksmuziek en originele singer-songwritermuziek. Duizenden bezoekers genieten jaar na jaar van de ongeveer 70 concerten alleen al op dit podium. Daarnaast zijn er nog de grote buitenevenementen zoals het feest in de oude binnenstad van Trier, het "Trierer Altstadtfest", of de "Illuminale".

Al deze evenementen en kwaliteitsinitiatieven zijn niet slechts momentopnames, maar vormen het blijvende bewijs ervoor dat Trier ervaren wordt als een stad die het waard is om in te leven en vooral als een stad om van te houden. Ook in de komende jaren zal ttm eraan blijven werken om met bestaande en nieuwe ideeën datgene te promoten wat Trier zo bijzonder maakt: veelzijdigheid, creativiteit en levensvreugde rond en met zijn historische erfgoed.

Team

Hier vindt u alle contactpersonen in een oogopslag – wij staan voor u klaar!

Directie

Norbert Käthler
Directeur
telefoon: +49 651 9780842, fax: +49 651 9780888
e-mail: norbert.kaethler@trier-info.de

Hans-Albert Becker
Procuratiehouder
telefoon: +49 651 9780833, fax: +49 651 9780888
e-mail: albert.becker@trier-info.de

Centrale diensten / controlling

Melanie Feltes
telefoon: +49 651 9780827, fax: +49 651 9780888
e-mail: melanie.feltes@trier-info.de

Silke Klasen
telefoon: +49 651 9780853, fax: +49 651 9780888
e-mail: silke.klasen@trier-info.de

Sebastian Oberbillig
telefoon: +49 651 9780841, fax: +49 651 9780888
e-mail: sebastian.oberbillig@trier-info.de

Mechthild Oberhausen
telefoon: +49 651 9780841, fax: +49 651 9780888
e-mail: mechthild.oberhausen@trier-info.de

Susanne Schneider
telefoon: +49 651 9780812, fax: +49 651 9780888
e-mail: susanne.schneider@trier-info.de

Gisela Steffgen
telefoon: +49 651 9780842, fax: +49 651 9780888
e-mail: gisela.steffgen@trier-info.de

Marketing

Patricia Ellendt
telefoon: +49 651 9780815, fax: +49 651 9780877
e-mail: patricia.ellendt@trier-info.de

Lisa Forens
telefoon: +49 651 9780844, fax: +49 651 9780877
e-mail: lisa.forens@trier-info.de

Metehan Güngör
telefoon: +49 651 9780851, fax: +49 651 9780877
e-mail: metehan.guengoer@trier-info.de

Katharina Haubrich
telefoon: +49 651 9780813, Fax: +49 651 9780877
e-mail: katharina.haubrich@trier-info.de

Lisa Klose
telefoon: +49 651 9780826, fax: +49 651 9780877
e-mail: lisa.klose@trier-info.de

Antje Kruft
telefoon: +49 651 9780816, fax: +49 651 9780869
e-mail: antje.kruft@trier-info.de

Ursula Nolden
telefoon: +49 651 9780816, fax: +49 651 9780869
e-mail: ursula.nolden@trier-info.de

Dorothé Richardt
telefoon: +49 651 9780825, fax: +49 651 9780877
e-mail: dorothe.richardt@trier-info.de

Alexander Schumitz
telefoon: +49 651 9780828, fax: +49 651 9780877
e-mail: alexander.schumitz@trier-info.de

Tourist-Information

Caroline Baranowski
telefoon: +49 651 9780829, fax: +49 651 9780859
e-mail: caroline.baranowski@trier-info.de

Petra Becker
telefoon: +49 651 9780821, fax: +49 651 9780859
e-mail: petra.becker@trier-info.de

Carolin Esch
telefoon: +49 651 9780817, fax: +49 651 9780876
e-mail: carolin.esch@trier-info.de

Andrea Goormann
telefoon: +49 651 9780819, fax: +49 651 9780876
e-mail: andrea.goormann@trier-info.de

Martina Hölzmer
telefoon: +49 651 9780832, fax: +49 651 9780859
e-mail: martina.hoelzmer@trier-info.de

Nicole Mathes
telefoon: +49 651 9780818, fax: +49 651 9780876
e-mail: Nicole.mathes@trier-info.de

Heike May-Strupp
telefoon: +49 651 9780835, fax: +49 651 9780876
e-mail: heike.may@trier-info.de

Christiane Salm-Schenten
telefoon: +49 651 9780817, fax: +49 651 9780876
e-mail: christiane.salm@trier-info.de

Beatrix Schäfer
telefoon: +49 651 9780822, fax: +49 651 9780876
e-mail: beatrix.schaefer@trier-info.de

Eva-Jeannette Scholzen
Téléphone: +49 651 9780817, Fax: +49 651 9780876
e-mail: jeannette.scholzen@trier-info.de

Melanie Unzen
Téléphone: +49 651 9780852, Fax: +49 651 9780859
e-mail: melanie.unzen@trier-info.de

Event management

Martina Backes
telefoon: +49 651 9780848, fax: +49 651 9780878
e-mail: martina.backes@trier-info.de

Miriam Druckenmüller
telefoon: +49 651 9780849, fax: +49 651 9780878
e-mail: miriam.druckenmueller@trier-info.de

Jan Hoffmann
telefoon: +49 651 9780830, fax: +49 651 9780878
e-mail: jan.hoffmann@trier-info.de

Reiner Kuring
telefoon: +49 651 9780838, fax: +49 651 9780878
e-mail: reiner.kuring@trier-info.de

Hanna Landwehr
telefoon: +49 651 9780856, fax: +49 651 9780878
e-mail: hanna.landwehr@trier-info.de

Petrispark

Klaus Scherer
telefoon: +49 651 7182677, fax: +49 651 7181418
e-mail: klaus.scherer@trier.de

ttm-Mobil

Alle informatie over ttm-Mobil vindt u hier.

Bovendien worden de medewerkers van ttm door hulpkrachten ondersteund.